Marcela Bognárová - Zájmové kurzy a semináře

pro širokou laickou veřejnost - klasické relaxační masáže - reflexní, antistresové, detoxikační, uvolňovací a energetické, moxování a Gua Sha

Medová detoxikační

*  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  * 

Medová detoxikační masáž je prastará osvědčená léčitelská metoda z Tibetu. Masáž, která využívá výborných účinků medu (především detoxikačních) a kompresních masérských hmatů na zádech kolem páteře, čímž dochází k odstraňování usazenin a jedů (toxinů) až z hloubky tělesných tkání. Vzniklým podtlakem jsou doslova vysávány nashromážděné jedovaté látky a dlouholeté usazeniny, kterých se samo tělo nedokáže zbavovat. Detoxikace je v dnešní době velmi důležitá a medová masáž je zde jako jedna z účinných forem, jak tělu významně odlehčit od zátěže. Na jedné straně se přes pokožku dostávají živiny z medu do krevního oběhu a na straně druhé přes pokožku zad se toxiny uvolňují do medu a v průběhu masáže vytvoří s medem šedobílou hmotu, která se ze zad setře mokrou žínkou či ubrouskem. Celkový efekt medové masáže pocítíte ihned po proceduře, touto očistnou kúrou se zlepší krevní oběh, celkové prokrvení tkání, působí též blahodárně na nervový systém.

Doporučení:

Preventivně 1x měsíčně, cíleně 1x za týden.
Celkové zanesení toxiny a s tím související ztráta schopnosti se toxinů zbavovat je příčinou celé řady chronických civilizačních onemocnění a rizikových stavů. Do této kategorie patří i chronické únavy, bolesti hlavy, nespavost, podráždění a stres.

Neprovádí se při: alergických reakcích na med, vážných onemocněních, krvácení, otevřených ranách, ekzémech a vyrážkách na kůži aj.


 

*  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  * 

 
www.masaze-marcela.kvalitne.cz www.masaze.info/marcela-bognarova www.lide.cz/masaze.marcela